Renaissance Warsaw Airport Hotel – pięć gwiazdek w stylistyce polskiego modernizmu!

5-gwiazdkowy Renaissance Warsaw Airport Hotel, należący do sieci Marriott, położony jest zaledwie 67 kroków od Lotniska Chopina w Warszawie oraz 9 km od centrum miasta. Charakter hotelu odwołuje się designersko do modernizmu lat 30, lat 60 oraz do czasów współczesnych.

225 idealnie wyciszonych pokoi oraz 11 apartamentów, w których motywy vintage harmonijnie łączą się z wątkami polskiej kinematografii i współczesnego designu. Restauracja Challenge '32, która serwuje dania inspirowane kuchnią polską w nowoczesnym wydaniu.

Szef hotelowej restauracji Challenge’32 zaprasza na sezonowe lokalne specjały przygotowane w oparciu o wielowiekowe przepisy - w nowoczesnej odsłonie.  Goście ponadto mogą skorzystać z Basenu, Spa, Fitness Center, Barber Shop, Club Lounge, bezpłatnego WiFi.

Więcej informacji: http://renaissancewarszawa.pl


49 KROKÓW OD SAMOLOTU
 

Czterogwiazdkowy hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport  zlokalizowany jest bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie,  zaledwie 9 km od centrum miasta i atrakcji turystycznych stolicy. Wygodny nocleg dla pasażerów lotniska. 236 przytulnych pokoi, restauracja i 2 bary, oferujące dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Fitness Center dostępny całą dobę, bezpłatne WiFi, monitory informujące o aktualnych lotach samolotów. 15 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 950 m2 z profesjonalną obsługą.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.warszawacourtyard.pl
 

Hotel Hampton by Hilton Warsaw Airport położony jest w biznesowej dzielnicy Warszawy, w odległości zaledwie 1 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego im Fryderyka Chopina oraz 7 km od centrum miasta.

Każdy ze 116 wygodnie urządzonych pokoi oferuje szereg nowoczesnych udogodnień, w tym wygodne łóżko, 32-calowy telewizor LCD, WiFi oraz ergonomiczne miejsce do pracy. W cenę zakwaterowania wliczone jest śniadanie, dostęp do internetu, sala fitness oraz transport na trasie hotel-lotnisko-hotel.

Do dyspozycji gości jest bar, 24/7 Snack Bar, sala konferencyjna 47,2 m2 oraz miejsce do pracy i wypoczynku z dostępem do komputera i drukarki.

Po więcej informacji zapraszamy: www.warsawairport.hamptonbyhilton.com