Lotnisko Chopina w Warszawie oferuje 3240 miejsc parkingowych na parkingach P1, P2, P4, Premium i BUS oraz 89 miejsc w strefie Kiss&Fly.


Na dwóch jezdniach bezpośrednio przed halą odlotów funkcjonuje strefa Kiss&Fly, czyli miejsce krótkiego postoju dla prywatnych pojazdów. Pierwsze 7 minut postoju w strefie jest bezpłatne. Dłuższy postój oraz szósty i kolejny w ciągu doby wjazd do strefy wiążą się z opłatami zgodnie z cennikiem. W strefie obowiązuje również zakaz pozostawiania pojazdu bez nadzoru - pusty samochód może zostać odholowany na koszt właściciela. Jeżeli planujesz odprowadzić kogoś do terminala prosimy o korzystanie z parkingów wielopoziomowych P1 lub P2.

Zatrzymywanie się na jezdniach bezpośrednio przed Terminalem na poziomie przylotów jest zabronione.

Naprzeciwko Terminalu znajdują się wielopoziomowe parkingi P1 i P2, polecane przede wszystkim osobom odprowadzającym i odbierającym podróżnych. Na obu parkingach obowiązuje również atrakcyjna taryfa przeznaczona dla parkujących długoterminowo.

Dla najbardziej wymagających klientów dostępny jest parking Premium. Jest to bardzo dogodnie zlokalizowany parking posiadający 58 przestronnych miejsc parkingowych. Bilet parkingu Premium jest jednocześnie voucherem fast track, tzn. uprawnia do skorzystania z szybkiej ścieżki kontroli bezpieczeństwa. Aby wjechać na parking Premium należy skorzystać z pierwszego wjazdu na parking P2 na poziomie przylotów.

Parking długoterminowy P4 znajduje się po prawej stronie hotelu Courtyard by Marriott (hotel znajduje się vis-a-vis Terminalu). Oferta tego parkingu przeznaczona jest dla kierowców pozostawiających samochód na ponad 1 dzień.


W strefie Kiss&Fly miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się:
w strefie AB - jedno miejsce na jezdni A;
w strefie CDE - dwa miejsca na jezdni A oraz dwa miejsca na jezdni B.

Na parkingu wielopoziomowym P1 miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się:
na poziomach 0, 2, 4 - po dwa miejsca przy windzie i przy klatce schodowej na środku parkingu od strony Terminala;
na poziomie 6  – dwa miejsca przed podjazdem na poziom 7, za kasami automatycznymi po lewej stronie;
na poziomie 7 – dwa miejsca na wprost wjazdu na parking.

Na parkingu wielopoziomowym P2 miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się:
na poziomie 1 (przylotów) – dwa miejsca obok pomieszczenia dyspozytorów;
na poziomie 2 - dwa miejsca w pobliżu wind.

Na parkingu Premium miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się:
po prawej stronie od wjazdu – dwa miejsca.

Na parkingu P4 miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się:
po prawej stronie od wjazdu – dwa miejsca.

Na parkingach wielopoziomowych P1, P2, Premium obowiązuje ograniczenie wysokości pojadów do 2 metrów. Kierowców samochodów o wysokości ponad 2 metry, planujących krótkoterminową wizytę na Terminalu, prosimy o parkowanie na parkingu P4 gdzie dla takich pojazdów obowiązywać będzie taryfa krótkoterminowa P1,P2.

Szczegóły oferty i cenniki znajdują się w zakładce „Cennik opłat parkingowych”.