Od dziś, do czwartku, 23 listopada na Lotnisku Chopina w Warszawie w hali odlotów pomiędzy strefami D i E, przy strefie PLL LOT będzie można odwiedzać ekspozycję wyjątkowego Fiata 126p, który za kilka dni poleci bezpośrednio do Los Angeles, gdzie zostanie wręczony wybitnemu hollywoodzkiemu aktorowi Tomowi Hanksowi.
Maluch dla Toma Hanksa na Lotnisku Chopina
Monika Jaskólska, organizatorka akcji „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa” spotkała się z aktorem w USA. Zorganizowała zbiórkę pieniędzy na zakup i renowację malucha, który w założeniu miał być prezentem dla aktora i sposobem na promocję miasta. Zakup pojazdu sfinansował ostatecznie kierowca rajdowy Rafał Sonik, a pieniądze zebrane podczas akcji charytatywnej trafiły na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej „Nie wypada nie pomagać”.

Dzięki wsparciu wielu partnerów akcji, kultowe auto zostało wyremontowane, a jego wyjątkowa wersja podróżowała wraz ze skarbonką po całej Polsce.  Lotnisko Chopina umożliwiając ekspozycję tego unikatowego Malucha dołącza się do akcji „Nie wypada nie pomagać”.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia ekspozycji na Lotnisku Chopina oraz dołączenia do akcji „Nie wypada nie pomagać”.

Powrót