Lotnisko Chopina znalazło się w gronie finalistów plebiscytu Grube Ryby organizowanego przez warszawskie Radio Kolor.

  O pierwsze miejsce w kategorii „W Sieci" warszawski port walczy z Magdą Gessler, Michałem Szafrańskim, portalem OKO.press i serwisem Przedwojenna Warszawa.

Nasze lotnisko zostało docenione za nieszablonową komunikację w wielu kanałach mediów społecznościowych. „Każdy kto obserwuje w sieci stołeczny port lotniczy wie, że Lotnisko Chopina ma naprawdę odlotowe profile w mediach społecznościowych! Zwykle instytucje publiczne publikują w social mediach nudne PR-owskie komunikaty i "mądre" słowa prezesów. Lotnisko Chopina udowodniło, że można to robić inaczej... Na Twitterze profil Lotniska Chopina w 2016 roku był w piątce najpopularniejszych lotnisk na świecie i jednym z najbardziej angażujących swoich użytkowników w kraju!" - czytamy na stronie Radia Kolor.

Głosy przyjmowane są do 23 stycznia do godz.12.00, na stronie http://radiokolor.pl/gruberyby-osoba/53/Lotnisko+Chopina/7/ (aby oddać głos trzeba najpierw zarejestrować się w serwisie). Wyniki zostaną ogłoszone 26 stycznia podczas Gali Urodzinowej Radia Kolor.

Powrót