Airberlin od sezonu letniego zwiększy liczbę codziennych połączeń z Berlina do Warszawy. Samoloty niemieckiego przewoźnika będą latać na tej trasie cztery razy dziennie.
Airberlin poleci częściej z Berlina do Warszawy
Obecnie airberlin oferuje trzy loty dziennie na trasie Belin-Warszawa-Berlin: Samoloty odlatują z Warszawy o godz.: 6:20, 10:40 i 18:55. Od 26 marca przewoźnik doda czwarte połączenie, o godz.15:00

Połączenie obsługiwane będzie naprzemiennie 73-miejscowym Bombardierem Q400 oraz 143-miejscowym airbusem A319.

Nowe połączenia zostały dopasowane m.in. do rozkładu lotów dalekodystansowych z Berlina-Tegel do Los Angeles i San Francisco, które będą obsługiwane odpowiednio trzy i cztery razy w tygodniu od początku maja 2017 r.

- W ramach zmiany naszego profilu na przewoźnika sieciowego optymalizujemy naszą europejską sieć tras, poprawiając połączenia, a tym samym wzmacniając nasze węzły komunikacyjne poprzez zwiększenie liczby rejsów przesiadkowych. Te dodatkowe usługi oznaczają nie tylko więcej lotów, ale również nowe połączenia oraz krótszy czas oczekiwania na lot łączony, co jest szczególnie ważne dla naszych klientów podróżujących służbowo - mówi Stefan Pichler, Chief Executive Officer linii Airberlin.

Powrót