Pierwsza taka inicjatywa, która ma ułatwić zakup wakacyjnych pakietów w kraju
wraz z przelotem i transferem do hoteli w Polsce.
Wszystko razem, w jednym miejscu, na jednej stronie!
W wakacje wybieram Polskę
Chcemy, by naturalne stało się to, co polskim turystom jest znane od lat, z czego korzystają podczas planowania podróży do Grecji, Turcji, Egiptu czy innych wakacyjnych destynacji.

W domowym zaciszu kupujemy bilety i nie musimy się już o nic martwić, bo przelot, transfer z lotniska, hotel z wyżywieniem mamy w pakiecie. Trzeba przełamać rezerwę do latania po kraju, szczególnie, że wakacje w Polsce, zwłaszcza na Pomorzu Zachodnim, stają się coraz bardziej atrakcyjne. Nasz projekt ma na celu zachęcenie klientów biur podróży do skorzystania z transportu lotniczego w drodze na wymarzone wakacje nad Bałtykiem. Chcemy aby nasz projekt z czasem obejmował kolejne lotniska i był realizowany przez kolejnych tour operatorów dzięki możliwości jakie daje dynamiczne pakietowanie.
 
Polska też może być All Inclusive!
 
Podróże samolotem w kierunku Pomorza Zachodniego to bardzo dobry pomysł dla wszystkich, którzy chcą spędzić wakacje w Polsce, a jednocześnie szybko i sprawnie przemieścić się z Warszawy nad Bałtyk.  Nadmorskie miejscowości wraz zarządzającymi hotelami przygotowały bardzo bogatą ofertę w tym pakiety All inclusive.

Dzięki naszemu projektowi możliwy jest zakup: pobytu w hotelu, biletu lotniczego czy transferu z lotniska do hotelu. Wszystko w jednym miejscu – na stronie biura podróży, w pakiecie.

Nie tylko wakacje…

Pomorze Zachodnie ma bogatą ofertę zarówno w sezonie letnim, jak również w innych porach roku. Coraz częściej Polacy odpoczywają poza domem w tzw. „długie weekendy” czy w okresie świąt. Dzięki połączeniom lotniczym z Lotniska Chopina do Szczecina klienci zyskują możliwość skorzystania z oferty hoteli zlokalizowanych w tak popularnych miejscowościach jak Świnoujście, Kołobrzeg czy Międzyzdroje, gdzie podróż samochodem – dla porównania – zajmuje średnio ponad 6 godzin.
 
Wspólnie możemy więcej!
 
Nasz projekt realizowany jest przez pięć podmiotów. Połączyliśmy potencjał, aby stworzyć wyjątkową ofertę – pierwszą tego typu inicjatywę w kraju, otwartą na inne podmioty z branży turystycznej. Inicjatorem oraz koordynatorem projektu jest Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” – największa firma zarządzająca lotniskami w Polsce w tym stołecznym Lotniskiem Chopina. Partnerami projektu są: Polskie Linie Lotnicze LOT oferujące bezpośrednie połączenia lotnicze na trasie Warszawa – Szczecin, samorząd województwa zachodniopomorskiego wraz portem lotniczym Szczecin-Goleniów oraz biuro podróży Nekera.
 
Co klienci zyskują dzięki naszemu projektowi?
 
 - Oszczędność czasu – lot na trasie Warszawa – Szczecin trwa nieco ponad godzinę.
 - Możliwość zakupu całego pakietu na jednej stronie, w ramach jednej transakcji.
 - Trzy loty dziennie dzięki czemu każdy może wybrać dogodny czas podróży.
 - Transfer lotnisko – hotel – lotnisko.
 - Bogatą ofertę turystyczną Pomorza Zachodniego.
 - Atrakcyjne oferty pobytowe w nadmorskich hotelach.

Zakup pakietów jest możliwy bezpośrednio przez stronę Biura Podróży Nekera (Samolotem po Polsce: sprawdź tanie loty krajowe na wakacje 2022! (nekera.pl)), jak również za pośrednictwem blisko 2000 biur agencyjnych.
 

Powrót